پدیده، سپاهان، ذوب آهن و پرسپولیس جریمه شدند

پدیده، سپاهان، ذوب آهن و پرسپولیس جریمه شدند

باشگاه های پدیده مشهد، سپاهان و ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جریمه شدند.

به گزارش فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود در خصوص تخلفات چهار تیم لیگ برتری را اعلام کرد.

پس از ارائه گزارش از سوی دپارتمان داوران علیه باشگاه پدیده شهر خودرو مبنی بر نشر اکاذیب از طریق مصاحبه و بیان مطلب کذب علیه داوران بعد از دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز، کمیته انضباطی طبق ماده 71 مقررات انضباطی، باشگاه پدیده را به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

دیدار تیم های سایپا و سپاهان اصفهان در هفته بیست و ششم لیگ برتر برگزار و از سوی تماشاگران تیم سپاهان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم داوری رخ داد. براین اساس سپاهان به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مسابقه تیم های پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان برگزار و از سوی تماشاگران تیم ذوب آهن تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم مقابل رخ داد که تیم ذوب آهن باید مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

پرسپولیس تهران نیز به دلیل فحاشی تماشاگران به داوران و پرتاب بطری آب و اشیا نیز باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

روی خط خبر

دوستان ما