تکرار سناریوی «کفرنبوده و حویز» برای تروریست‌ها این بار در شمال استان حماه/ هزینه سنگین با تلفات کم سابقه در شهرک‌های «تل ملح و کفرهود» بر باد رفت

تکرار سناریوی «کفرنبوده و حویز» برای تروریست‌ها این بار در شمال استان حماه/ هزینه سنگین با تلفات کم سابقه در شهرک‌های «تل ملح و کفرهود» بر باد رفت

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، گروهک‌های تروریستی از عصر روز گذشته با پشتیبانی یگان‌های توپخانه‌ای و موشکی، عملیات گسترده‌ای را در شمال استان حماه سوریه برای اشغال شهرک‌های «کفرهود، جبین و تل ملح» آغاز کردند.

براساس اطلاعات به دست آمده، درگیری‌های سنگین و نفس گیر تا شب گذشته ادامه داشت و در نهایت عناصر تروریستی با عقب راندن نیرو‌های سوری موفق شدند شهرک‌های «کفرهود، جبین و تل ملح» را به اشغال دربیاورند.

به گفته منابع میدانی، تروریست‌ها به صورت موقت و فقط برای چند ساعت توانستند این سه شهرک را به اشغال دربیاورند چرا که با حملات سنگین هوایی، موشکی و توپخانه‌ای مواجه و متحمل خسارت‌های سنگینی شدند.

به گزارش میزان، جنگنده‌های روسی و سوری و یگان‌های موشکی و توپخانه‌ای ارتش سوریه از شب گذشته تا صبح امروز به شدت تروریست‌ها را در شهرک‌های تازه اشغال شده و مناطق حومه به شدت هدف قرار دادند.

ده‌ها تن از تروریست‌ها در جریان این حملات کشته و زخمی شدند و با فلج شدن تحرکات آنان، یگان‌های تازه نفس ارتش سوریه عملیات را برای بازپس گیری شهرک‌های اشغالی به سرعت آغاز کردند.

براساس اطلاعات به دست آمده، نیرو‌های سوری در نهایت پس از درگیری‌های چند ساعته موفق شدند وارد شهرک‌های «کفرهود و تلح ملح» شوند و این مناطق را از لوث وجود عناصر تروریستی پاکسازی کنند.

به گزارش میزان، درگیری‌های در حومه شهرک‌های «کفرهود و تل ملح» ادامه دارد و نیرو‌های سوری در حال تثبیت مواضع هستند؛ عملیات نیرو‌های ارتش سوریه برای آزادی شهرک «جبین» نیز همچنان در جریان است.

به گفته منابع میدانی، گروهک‌های تروریستی برای اشغال شهرک‌های «کفرهود، تل ملح و جبین» هزینه سنگینی کردند، اما فقط چند ساعت توانستند در این محور مقاومت کنند و با تلفات کم سابقه از مناطق درگیری متواری شدند و سناریوی شهرک‌های «کفرنبوده و حویز» برای آنان تکرار شد.

انتهای پیام/

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

روی خط خبر

دوستان ما