بیانیه گام دوم انقلاب چراغ راه آینده ماست

بیانیه گام دوم انقلاب چراغ راه آینده ماست

خوش نیت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

شاهد شکاف جدی بین نسلی در کشور هستیمحیدر خوش نیت فرماندار خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره بیانیه گام دوم انقلاب گفت: ما  باید از طریق نقد منصفانه دستاوردهای بسیار ارزشمند گام اول، گام دوم را شروع کنیم.

فرماندار خراسان رضوی در ادامه گفت: گام دوم، مسیر یا چراغ راه آینده برای ادامه حرکت نظام جمهوری اسلامی ایران به سمت آرمان‌های خود است. ما باید به گفته‌های خود جامع عمل بپوشانیم و  یکی از پارامترهای اصلی آن ارتباط بین نسلی است. ما شاهد شکاف جدی بین نسلی در کشور هستیم که این موضوع را رهبر در بیانه راهبردی خود اعلام کردند که، "جوان پیشرو دلیل امید است".

خوش نیت اظهار کرد: تمام مسئولین باید توجه داشته باشند که بسیاری از موضوعات را می‌توانیم با استفاده  از حضور موثر جوانان حل کنیم؛ می‌توان از تلاش و انگیزه آنها استفاده کرده و در کنار آن از تجربه افراد با تجربه استفاده کنیم . نقشه راه برای ادامه حرکت در گام دوم تبیین شده و احتیاج به ساختار سازی نیست بلکه احتیاج به عمل است. ما در گام دوم انقلاب به جای حرف زدن احتیاج به عمل داریم. در بیانیه گام دوم انقلاب، مقام معظم رهبری به صراحت گفتند که "آنچه تا کنون انجام شده با آنچه باید محقق شود، فاصله عمیقی دارد". ما باید درباره اقدامات گذشته نقد منصفانه و عالمانه انجام دهیم و مسیر خود را ادامه دهیم.

وی درباره رویکرد حضور جوانان در مدیریت‌های کشور در بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: ما باید فرصت و مسئولیت به جوانان دهیم، اما به‌ دلیل نداشتن زمان برای آزمون و خطا، جوانان باید از تجربیات پیشین مسئولین استفاده کنند. در واقع ما بر اساس تجارب ارزشمند، باید فصل جدیدی را در جمهوری اسلامی شروع کنیم تا جوانان برای خدمت به میدان بیایند.

فرماندار خراسان رضوی تصریح کرد: نباید با حضور افراد با تجربه راه را بر جوانان ببندیم، جوانان باید جلودار باشند؛ همچنین باید تجربه بین نسلی میان افراد جوان و افراد باتجربه صورت بگیرد.

انتهای پیام/

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

روی خط خبر

پربحث ترین ها

دوستان ما