فروش گوشت با ارز نیمایی از اول اردیبهشت!

فروش گوشت با ارز نیمایی از اول اردیبهشت!

توزیع گوشت تنظیم بازاری درحالی از اول اردیبهشت ماه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای از سرگرفته خواهد شد که قیمت‌ها نسبت به قبل تفاوت بسیاری دارد.

ستاره | سرویس اخبار - همزمان با افزایش قیمت گوشت در بازار، دولت تصمیم به مداخله در بازار گرفت و از طریق عرضه گوشت با قیمت دولتی تلاش کرد بازار را مدیریت کند.

فروش گوشت با ارز نیمایی از اول اردیبهشت!

گوشت‌هایی که با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد کشور شده بودند، از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای که مسئول توزیع گوشت تنظیم بازاری بودند، بین مردم توزیع شد.

ولی از چند روز قبل رسماً فروش گوشت تنظیم بازاری در این فروشگاه‌ها متوقف شد. مشاهدات میدانی تسنیم از سطح شهر حکایت از آن دارد که به تازگی برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای با درج اطلاعیه‌ای با این مضمون که " در این فروشگاه گوشت تنظیم بازاری توزیع می‌شود" نسبت به فروش گوشت تنظیم بازاری اقدام می‌کنند، اما قیمت فروش این گوشت‌ها با دور قبل تفاوت دارد.

فروشگاه‌ها می‌گویند: دور جدید فروش گوشت تنظیم بازاری در حالی آغاز شده که این گوشت‌ها با ارز نیمایی وارد شده اند و طبیعتاً گرانتر از گوشت‌هایی هستند که با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد شدند؛ بنابراین زین پس گوشت تنظیم بازاری با ارز نیمایی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای توزیع می‌شود. برخی از این فروشگاه‌ها اعلام کرده اند که از اول اردیبهشت گوشت تنظیم بازاری با ارز نیمایی فروخته می‌شود.

گوشت گوساله تنظیم بازار که یکی از شرکت‌ها قبلاً با ارز ۴۲۰۰ تومان وارد کرده بود هنوز در بازار هست، ولی تا ۵ روز دیگر قطع می‌شود.

منبع: تسنیم

برچسب ها :

نیمایی اردیبهشت

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

روی خط خبر

دوستان ما