روزهای انقلاب در قاب تصویر

روزهای انقلاب در قاب تصویر

ناشناس

11 0

وقتی که شاه اجازه داد حاشیه نشینی در جنوب تهران بوجود آید٫ در واقع جواز غارت و چپاول و شورش را بآنها داد. نباید میگذاشت مهاجرت از دهات و شهرهای کوچک بطرف تهران انجام شود. عکسها سند هستند.

شیرین صفوی

9 1

الان دقیقا اون بانوی محترمه کجاست !!!!!! کزینه 1 _ لواسان 2_پشت میز مدیریت ها 3 _خارج از ایران 4_ پشیمان

ناشناس

شایدم معدوم

ناشناس

8 1

چه استباهی کردم حرفات باور کردم یه روز سرد پاییز گلدونتو شکستی مثل گل زینتی تو گل خونه نشستی بازم به گلدونت میگی با من بمون همیشه میگی که بی تو میمیرم گل بی گلدون نمیشه چه اشتباه کردم حرفاتو باور کردم گوگوش جان

شیرین صفوی

7 1

از اون خانمی میپرسم که تو عکس داره با ترس اعلامیه یاعکس جابجا میکنه الان شما تو چه حالی ازما ، بر ما ، باما !!!!!!!!!!!! تو ایران یا تو خارج ، مدیر یا نامدیر !!!! اصلاح یا نا اصلاح !!!!! اصول یا نا اصول !!!!!!!!! راضی یا ناراضی !!!!!! کلا مسیله این است بودن یا نبودن !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ناشناس

8 0

اون خانم عکس اول چرا عین بابا اتی واستاده تو قهوه تلخ !

ناشناس

6 0

روزهای خون و آتش و گلوله و جنون...

ناشناس

5 0

واقعا خون جلوی چشاشون رو گرفته بود نمیدیدن

شیرین صفوی

5 0

ناشناس 8:54خیییییلی بامزه بود لایک +++++

ناشناس

2 1

شاه گفت من بروم ایران میرود. ایران برود خاور میانه میرود
ببینید اوضاع ایران و خاورمیانه رو

ناشناس

به سولیوان گفته بود؟

علیرضا

0 1

چرا روحانیون اسلحه بدست نبودند؟؟

ناشناس

0 1

شاه اشتباه کرد مردم بیشتر البته به شخصه نقش هویدا و فرح رو بیش از شاه میدونم هویدا با بی تدبیریهاش و فرح با غربگرایی افراطیش و فسادی که به اسم فرهنگ و هنر بدون توجه به جو جامعه ایران وارد کرد هرچند الان دیگه این حرفا چه فایده داره الان یه گشور تحت تحریمیم با مرزهای باز از یه مرز تروریست میاد از یه مرز اتباع غیرمجاز و مواد مخدر میاد از یه مرز تروریست به همراه کالاهای قاچاق میاد خدا آخر و عاقبت ایران و مردمش و ختم به خیر کنه ان شاءالله

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

روی خط خبر

دوستان ما